Uurroosters groepsvakken Muziek

Opgepast! Dit zijn de NIEUWE uurroosters (schooljaar 2019-2020).

 

BAARLE

 MuziekATELIER
 Annelies Smolders


 2.1  maa 15:45–16:45  &  don 15:45–16:45
 2.2  maa 16:45–17:45  &  don 16:45–17:45
 2.3  maa 17:45–19:45
 2.4  don 17:45–19:45
 Nieuwbouw, Atelierlokaal



 Kinderkoor
 
Eva Vermeren

 maa 16:45–17:45 (om de 14 dagen)

 Nieuwbouw, Auditorium

 Fluitensemble
 Alice Konink

 zat 10:30–11:30

 La Salle-zaal
 
 Fluitkwartet
 
Alice Konink

 zat (uren worden afgesproken in september)

 Lokaal 6

 Gitaarensemble
 Frenk Casteleijn
 zat 10:30–11:30

 Lokaal 1

 Strijkersensemble
 Annick Sauvanaud
 zat 10:30–11:30

 Nieuwbouw, Auditorium

 Slagwerkensemble
 
Juan Carlos Bonifaz
 don 18:45–19:45

 Nieuwbouw, Auditorium

 Jongerenkoor
 Joost van der Wulp
 zat 11:00–12:00 

 Lokaal 8

 

 

HOOGSTRATEN

 MuziekATELIER
 Anke Seeuws


 

 2.1A  maa 16:00–17:00  &  don 16:00–17:00
 2.1B  din 16:00–17:00  &  don 17:00–18:00
 2.2A  maa 17:00–18:00  &  don 18:00–19:00
 2.2B  din 17:00–18:00  &  don 19:00–20:00
 2.3  maa 18:00–20:00
 2.4  din 18:00–20:00
 Lokaal 4




 

 Kinderkoor
 Eva Vermeren

 maa 17:00–18:00 (om de 14 dagen)

 Lokaal 5

 Accordeonensemble
 Bianca Francken
 vri 19:00–20:00

 Lokaal 12

 BP/Samenspel Harp
 An Van Den Borre
 zat 09:30–10:30
 zat 12:30–13:30
 Lokaal 6

 Gitaarensemble
 Frenk Casteleijn
 woe 12:30–13:30

 Lokaal 8

 Kamermuziek
 Alice Konink
 uren worden afgesproken in september

 Lokaal 7

 Slagwerkensemble
 Juan Carlos Bonifaz
 din 18:30–19:30

 Lokaal 10

 Combo
 Stijn Possemiers

 uren worden afgesproken in september

 Lokaal 9

 Combo
 Bert Verschueren

 uren worden afgesproken in september

 Lokaal 9

 Koor Jazz-Pop-Rock
 Oljana Weyler

 uren worden afgesproken in september

 Lokaal 12

 

 

MERKSPLAS

 MuziekATELIER
 Lise Helsen


 2.1  maa 16:00–17:00  &  don 16:00–17:00
 2.2  maa 17:00–18:00  &  don 17:00–18:00
 2.3  maa 18:00–20:00 (graadklas met 2.4) 
 2.4  maa 18:00–20:00 (graadklas met 2.3)
 Qworzó, Atelierlokaal  



 MuziekATELIER
 Volwassenen

 2.1  woe 19:00–21:00 (lkr onbekend)
 2.2  woe 19:00–21:00 (Lut Goetschalckx)
 2.3  woe 19:00–21:00 (Eva Vermeren)
 Qworzó


 Volwassenkoor
 Eva Vermeren
 woe 18:00–19:00

 Qworzó, Projectielokaal

 Gitaarensemble
 Ils Vloemans
 vri 18:45–19:45

 Qworzó, Projectielokaal

 ORKANO
 Yvonne Peters

 zat 10:00–11:30

 Qworzó, Projectielokaal

 

 

RAVELS/WEELDE

 MuziekATELIER
 Tomas Ceulemans


 2.1  maa 15:45–16:45  &  don 15:45–16:45
 2.2  maa 16:45–17:45  &  don 16:45–17:45
 2.3  maa 17:45–19:45
 2.4  woe 12:30–14:30
 Atelierlokaal



 

 

RIJKEVORSEL

 MuziekATELIER
 Ward Mangelschots


 2.1  maa 15:45–16:45  &  woe 12:30–13:30
 2.2  maa 16:45–17:45  &  woe 13:30–14:30 
 2.3  woe 14:30–16:30 (graadklas met 2.4) 
 2.4  woe 14:30–16:30 (graadklas met 2.3) 
 Atelierlokaal