Personeel

Foto Naam Beschrijving
Adriaensen Christina

Leerlingen-administratie

Lessenroosters

Examenroosters

Diploma's, rapporten en attesten

Christina Adriaensen

Baeken Philipp

Leerkracht Algemene Muziekcultuur (AMC) volwassenen en Algemene Muzikale Vorming (AMV).

Coördinator AMV, AMC en Muziekafdeling

philipp.baeken@amwn.be

Boeckx Gert

Leerkracht Algemene Verbale Vorming, Repertoirestudie, Spreken voor Publiek, Toneel en Verteltheater.

Leerkracht Woordinitiatie

gert.boeckx@amwn.be

Bonifaz Juan Carlos

Leerkracht Slagwerk.

juancarlos.bonifaz@amwn.be

Bouman Ruud

Leerkracht piano en Instrumentaal Ensemble (IE).

ruud.bouman@amwn.be

Buyens Annelies

Leerkracht Viool en Algemene Muziekinitiatie

annelies.buyens@amwn.be

Casteleijn Frenk

Leerkracht Zang, Gitaar en Samenspel (SsP)/Instrumentaal Ensemble (IE).

frenk.casteleijn@amwn.be

Casteleyn Hans

Leerkracht piano en Algemene Muziektheorie (AMT).

hans.casteleyn@amwn.be

Cox Danny

Leerkracht Piano, Begeleidingspraktijk (BP).

danny.cox@amwn.be

de Cock Kristien

Bibliotheek.

Inventarisatie.

Verhuur instrumenten.

Sleutels.

Publiciteit: lay-out.

Reservaties voor activiteiten.

Kristien de Cock

Dehertefelt Geert

Leerkracht Algemene Verbale Vorming, Repertoirestudie, Toneel en Verteltheater.

geert.dehertefelt@amwn.be

Diels Tinne

Leerkracht AMV-Samenzang

tinne.diels@amwn.be

Francken Bianca

Leerkracht Accordeon, Samenspel en Instrumentaal Ensemble.

bianca.francken@amwn.be

Hoogendoorn Anna

Toezicht Weelde.

anna.hoogedoorn@amwn.be

Huynen Steven

Leerkracht Gitaar.

steven.huynen@amwn.be

Konink Alice

Leerkracht Dwarsfluit, Samenspel (SsP)/instrumentaal ensemble (IE).

alice.konink@amwn.be

Kuttner Anja

Leerkracht Piano, samenspel (SsP)

anja.kuttner@amwn.be

Lysens Jef Directeur.

Jef Lysens

Mangelschots Ward

Leerkracht AMV

ward.mangelschots@amwn.be

Op de Beeck Jeroen

Leerkracht Algemene Verbale Vorming, Repertoirestudie en Toneel.

jeroen.opdebeeck@amwn.be

Pagina's