Leerkrachten Muziek

Naam Beschrijving
Bonifaz Juan Carlos

Leerkracht Slagwerk.

juancarlos.bonifaz@amwn.be

Bouman Ruud

Leerkracht piano en Instrumentaal Ensemble (IE).

ruud.bouman@amwn.be

Buyens Annelies

Leerkracht Viool en Algemene Muziekinitiatie

annelies.buyens@amwn.be

Casteleijn Frenk

Leerkracht Zang, Gitaar en Samenspel (SsP)/Instrumentaal Ensemble (IE).

frenk.casteleijn@amwn.be

Casteleyn Hans

Leerkracht piano en Algemene Muziektheorie (AMT).

hans.casteleyn@amwn.be

Ceulemans Tomas

Leerkracht MuziekLAB

tomas.ceulemans@amwn.be

Cox Danny

Leerkracht Piano, Begeleidingspraktijk (BP).

danny.cox@amwn.be

Diels Tinne

Leerkracht MuziekATELIER

tinne.diels@amwn.be

Francken Bianca

Leerkracht Accordeon, Samenspel en Instrumentaal Ensemble.

bianca.francken@amwn.be

Goetschalckx Lut

Leerkracht Kinderacademie en MuziekATELIER

Huynen Steven

Leerkracht Gitaar.

steven.huynen@amwn.be

Konink Alice

Leerkracht Dwarsfluit, Samenspel (SsP)/instrumentaal ensemble (IE).

alice.konink@amwn.be

Kuttner Anja

Leerkracht Piano, samenspel (SsP)

anja.kuttner@amwn.be

Mangelschots Ward

Leerkracht MuziekATELIER

ward.mangelschots@amwn.be

Peelman Jozefien

Leerkracht Cello

jozefien.peelman@amwn.be

Peters Yvonne

Leerkracht MuziekATELIER, Samenspel en Koperblaasinstrumenten.

Coördinatie Samenspel/IE

yvonne.peters@amwn.be

Possemiers Stijn

Leerkracht Basgitaar, Combo (Jazz-Pop-Rock) en MuziekLAB

Coördinator Jazz-Pop-Rock.

stijn.possemiers@amwn.be

Robaeys Sarah

Leerkracht MuziekLAB

Schuurmans Karolien

Leerkracht Orgel en Begeleidingspraktijk (BP).

karolien.schuurmans@amwn.be

Seeuws Anke

Leerkracht MuziekATELIER

anke.seeuws@amwn.be

Sommen David

Leerkracht Slagwerk Jazz-Pop-Rock

ICT verantwoordelijke

david.sommen@amwn.be

Steenaerts Josiane

Leerkracht Klarinet en Saxofoon.

josiane.steenaerts@amwn.be

Swinnen Annemie

Leerkracht Viool en Samenspel (SsP)/ Instrumentaal Ensemble (IE).

annemie.swinnen@amwn.be

Tegenbos Laura

Leerkracht Kinderacademie

Thienpont Olivier

Leerkracht Piano, Samenspel (SsP)/Instrumentaal Ensemble (IE) en Begeleidingspraktijk (BP).

Coördinator Piano en Promotie

olivier.thienpont@amwn.be

Timmermans Johan

Pianobegeleider.

johan.timmermans@amwn.be

Troch Thijs

Leerkracht Piano Jazz-Lichte Muziek (JLM).

thijs.troch@amwn.be

Van Camp Michiel

Leerkracht Muziekgeschiedenis, Koor en Koperblaasinstrumenten.

michiel.vancamp@amwn.be

van den Borre Ann

Leerkracht Harp, Begeleidingspraktijk (BP)/Samenspel (SsP)

ann.vandenborre@amwn.be

van der Wulp Joost

Leerkracht zang en Vocaal Ensemble (VocEns).

joost.vanderwulp@amwn.be

Van Miert Els

Leerkracht Viool-Initiatie.

els.vanmiert@amwn.be

Vermeren Eva

Leerkracht MuziekATELIER en MuziekLAB

Verrydt Gert

Leerkracht Saxofoon

gert.verrydt@amwn.be

Verschueren Bert

Leerkracht Elektrische Gitaar.

bert.verschueren@amwn.be

Vleugels Jef

Leerkracht Koperblaasinstrumenten.

jef.vleugels@amwn.be

Vloemans Ils

Leerkracht Klassieke Gitaar en Instrumentaal Ensemble (IE).

ils.vloemans@amwn.be

Weyler Oljana

Leerkracht Zang Jazz-Pop-Rock, MuziekLAB en Koor Jazz/Lichte Muziek.

oljana.weyler@amwn.be