Coördinatoren

Naam Beschrijving
Baeken Philipp

Leerkracht Algemene Muziekcultuur (AMC) volwassenen en Algemene Muzikale Vorming (AMV).

Coördinator AMV, AMC en Muziekafdeling

philipp.baeken@amwn.be

Konink Alice

Leerkracht Dwarsfluit, Samenspel (SsP)/instrumentaal ensemble (IE).

alice.konink@amwn.be

Peters Yvonne

Leerkracht Algemene Muzikale Vorming (AMV), Samenzang (Sz) en Koperblaasinstrumenten.

Coördinatie Samenspel/IE

yvonne.peters@amwn.be

Possemiers Stijn

Leerkracht Basgitaar, Ensemble Jazz-lichte Muziek (JLM) en Algemene Muziekcultuur Jazz-Lichte Muziek (AMC-JLM)

Coördinator Jazz/Lichte Muziek.

stijn.possemiers@amwn.be

Siebelink Maartje

Leerkracht Algemene Verbale Vorming, Dramatische Expressie, Spreektechniek, Toneel en Verteltheater.

Coördinator Woordafdeling.

maartje.siebelink@amwn.be

Sommen David

Leerkracht Slagwerk (Pop/Jazz)

ICT verantwoordelijke

david.sommen@amwn.be

Thienpont Olivier

Leerkracht Piano, Samenspel (SsP)/Instrumentaal Ensemble (IE) en Begeleidingspraktijk (BP).

Coördinator Piano en Promotie

olivier.thienpont@amwn.be